Biz Ne Yaparız

 

Pointtr ekibi, kurumların, kendi özel ihtiyaçlarından doğan bilgi işlem kapsamındaki Yazılım Geliştirme, Danışmanlık ve Dış Kaynak (outsource) hizmetleri vermektedir.

  • Yazılım Geliştirme hizmeti : Kurum içerisinde masaüstü, web (intranet) yada İnternet ortamında kurumun ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yapılan geliştirmelerdir. Bu geliştirmeler, uluslararası yazılım standartlarına uygun, yazılım yaşam döngüleri dikkate alınarak ve ihtiyaca uygun yapılar kullanılarak yapılmaktadır.
  • Konsept Tasarım hizmeti : html ve css uygulama çözümlerimiz ile kurumsal kimliğinize değer katar ve zaman kaybınızı önleyerek, sizi anlarız. Alternatif tasarımlar sunar, seçenekleri çoğaltırız. Hayal gücümüzü zorlar, gelecekteki değerinizi arttırırız.
  • Danışmanlık hizmeti : Pointtr danışmanlık ekibi kurumun ihtiyaçlarına uygun mevcut çözümleri özelleştirme yada yeni çözümler üretme ve bunlar ile ilgili eğitimler de verme konusunda uzman kişilerdir.
  • Dış Kaynak (OutSource) hizmeti: İstediğiniz kriterlere uygun, adam kiralama yöntemi ile proje bazlı, yarım yada tam zamanlı olarak projelerinizde dahil edebileceğiniz kaynakların sağlaması.